NAŠE SLUŽBY

Digitální potisk: Digitální potisk, nebo­-li také přímý digitální potisk je nová metoda potisku textilu, která se vyznačuje svojí kvalitou. Inkoustové barvy jsou nanášeny přímo na textil, a zajišťují tak hebkost a odolnost potisku. Výhodou této metody je, že dokáže potisknout tričko v kvalitě skoro odpovídající sítotisku a to i od jednoho kusu. Touto metodou lze potisknou textil jakýmkoliv obrázkem nebo fotografií. Potisk se provádí pouze na trička mikiny ze 100% bavlny.

Fóliový potisk: Potisk fóliemi flex (hladký vinyl) a flock (mikroplyšový povrch) spočívá ve vyřezání plotrem dané grafiky na uvedené fólie a po potřebné separaci přebytečné folie jejím následným přenesením na termolisu při vysoké teplotě a tlaku na vybraný textil. Tato metoda není omezena pouze textilem z bavlny, ale lze tisknou i na bavlněné směsi, polyester a nylon. Dále lze u této metody použít zažehlovacích hotfix kamínků, které triku nebo mikině dodají nepřehlédnutelný vzhled. Tato metoda se vyznačuje vysokou kvalitou, dlouhodobou barevnou a tvarovou stálostí. Další výhoda této metody je výroba již od jednoho jediného originálního kusu za příznivé ceny.

Samolepky: Samolepky vyřezáváme na kvalitním řezacím plotru. Tvary jsou vyřezávané do kvalitních vinylových samolepících fólií, které jsou poté po separaci za použití přenášecí průhledné fólie aplikovány na požadovanou plochu. Následné samolepky mají dlouhodobou trvanlivost 1 až 7 let a to v interiéru nebo exteriéru za různých povětrnostních podmínek. K dispozici jsou fólie různého provedení jako fólie metalické, fosforeskující a nebo neonové.